UI/UX Дизайн
ТВОРЧІ ІДЕЇ + ЕФЕКТИВНИЙ МАРКЕТИНГ!

Дизайн сайту – це не просто зовнішнє оформлення Вашого ресурсу, в першу чергу – це зручність користування сайтом.

Зовнішній вигляд в першу чергу залежить від досвіду і таланту дизайнера, вміння грамотно компонувати елементи і використовувати маркетингові інструменти в прототипах і дизайні.

Основним завданням дизайнера, окрім оригінальності роботи, є грамотне маркетингове планування, максимальне утримання клієнта із вчиненням цільової дії.

figure8

Зробимо щось разом! Це буде
крутий досвід для вас,
а ми доведемо, що ІТ - це легко :)

Опис послуги
Аналіз ринку
Аналітика старого ресурсу (за наявності)
Розробка прототипу сайту
Внесення корегувань і затвердження
Розробка преміального дизайну зі складною структурою
Розробка графічних елементів ***
Дизайн мобільної версії (всі сторінки) ***
Анімаційні та WOW-ефекти ***
Надання вихідних матеріалів
Старт проєкту
Ось чому обирають
саме нас!
Дизайн — бомба! vid-btn-arrow
INCREATE
Повноцінний аналіз Ваших конкурентів! vid-btn-arrow
INCREATE
Покрокова стратегія! vid-btn-arrow
INCREATE
Застосовуємо маркетингові знання! vid-btn-arrow
INCREATE
Наші
проєкти

Створюємо крафтові сайти, які допомагають розкрити потенціал бізнесу. Допомагаємо компаніям стати більш зрозумілими та унікальними для своїх клієнтів.

Заповнюй бриф
та погнали!

Хочеш дізнатися діапазон цін та час на створення твого проєкту? Дай нам будь-яку інформацію про задум та отримай швидкий фідбек.

Старт проєкту
Команда студії розробок «INCREATE»

Розробка дизайну сайтів у Києві та Україні.

Розробка дизайну сайтів у Києві та Україні.

Команда студії розробок «In Create» спеціалізується на розробці дизайну сайтів будь-яких видів і складності. Які види дизайну сайтів бувають:

 • дизайн сайту-візитки;
 • дизайн лендингу (landing page);
 • дизайн корпоративного сайту;
 • дизайн інтернет-каталогу;
 • дизайн інтернет-магазину;
 • дизайн порталу.

Також ми надаємо послуги з розробки дизайну для веб-сервісів і мобільних додатків.

З чого починається розробка дизайну?

 • Перше – це формування команди проекту.Залежно від обсягу та складності проекту, команда може складатися як із 2 чоловік (менеджер, дизайнер), так і з 7-10 чоловік. Як правило, команда дизайнерів «In Create» починає свою роботу після ознайомлення з технічним завданням проекту, побажаннями клієнта, аналізом та рекомендаціями маркетолога. Залучення інтернет-маркетолога в команду проекту – це одна з переваг роботи з нами. Спеціаліст аналізує Вашу нішу, конкурентів, органічну видачу запитів, рекламні кампанії. На підставі цих даних вибудовуються маркетингові рекомендації.
 • Друге – це розробка прототипу проекту.Прототип – це структура сайту. На підставі рекомендацій інтернет-маркетолога й аналізу ніші розробляється структура всіх сторінок сайту. Дизайнер розташовує контент, елементи, маркетинговий інструменти схематично на кожній сторінці проекту. Для зручності Вашого перегляду і коментарів дизайнери студії «In Create» працюють з інтерактивними програмами.
 • Третє – це розробка дизайну Головної сторінки.На етапі дизайну наші фахівці починають роботу з Головної сторінки. Затвердивши на першому етапі розташування блоків, елементів, на етапі дизайну ми працюємо з фото-, відео-контентом, шрифтами, кольорами, додатковою анімацією і переходами. Наші дизайнери можуть надати кілька варіантів розробки Головної сторінки. Після обговорення і внесення фінальних побажань ми переходимо до решти сторінок.
 • Четверте – це дизайн решти сторінок.Якщо це дизайн для корпоративного сайту, дизайн сайту-каталогу, дизайн візитки, дизайн інтернет-магазину, дизайн веб-сервісу або веб-порталу, дизайн мобільного додатку, затвердивши Головну сторінку, ми переходимо на інші сторінки. Затверджені елементи, стилістику, концепцію дизайнери студії «In Create» переносять на інші сторінки проекту. Затвердження проходить у декілька етапів, із внесенням побажань та рекомендацій.
 • Дизайн адаптивної версії або дизайн мобільної версії.Ми розробляємо адаптивний дизайн усіх сайтів. На сьогоднішній день це – не додаткова опція, а етап роботи за замовчуванням. Відмінність нашої розробки адаптації – це індивідуальне промальовування головних сторінок сайту під мобільні розширення. Окрім хедера і футера, ми опрацьовуємо нестандартні блоки для оптимального відображення. Якщо в проектах є необхідність розробити повністю мобільний дизайн або дизайн під мобільні додатки, фахівці студії «In Create» зможуть взяти на себе ці етапи «під ключ».

Чому потрібно замовити розробку дизайну у нас?

Переваги замовлення дизайну від студії розробок «In Create»:

 • наша команда входить у топ веб- і дизайн-агенцій Києва та України;
 • працюємо згідно договору і в установлені терміни;
 • розробляємо ефективну структуру сайту на підставі аналітики, яка впливає на оптимальну орієнтованість та вчинення дії клієнта;
 • розробляємо сучасний дизайн, який впливає на збільшення впізнаваності бренду.
наступним глянь
Брендинг-айдентика b-next-link-arrow
© Всі права захищені 2023 | INCREATE
Дякуємо! Ми отримали
Ваш запит.
Найближчим часом наш менеджер перегляне всі букви і ми дуууууже швидко з Вами зв’яжемося.
Фолловь нашу інсту:
@increate_web
Дякуємо! Ми отримали
Ваш крутий відгук.
Найближчим часом наш менеджер перегляне всі букви і ми дуууууже швидко з Вами зв’яжемося.
Фолловь нашу інсту:
@increate_web
клік
тягни