Розробка сайту-візитки або який формат обрати для простого сайту?

Розробка сайтів
27.06.2017
читати 3 хвилини
INCREATE
У даній статті ми поділимося своїм досвідом і розповімо які типи сайтів можуть бути Вашою «Візитною карткою» в Інтернеті. Існують два основних типи «простих» сайтів, які можуть представити Вас або Ваші послуги.

Перший тип або формат – це класичний сайт-візитка.
Як правило, такі сайти складаються з 1-3 сторінок. Головна сторінка може бути розроблена у вигляді великого блоку, з коротким текстом про Вас або Вашу послугу, або ж у вигляді «Слайд-шоу».
Головний блок повинен відображати Ваш вид діяльності і поєднуватися з логотипом. Можна передбачити фото-слайдер, який автоматично буде перегортати декілька слайдів. Також можна передбачити відео-блок з коротким відеоматеріалом (відео-презентація).

INCREATE

Друга сторінка може містити коротку або детальну інформацію про Вашу діяльність. Також, окрім опису, можна розташувати Ваших співробітників, партнерів або Ваше портфоліо.

Третя сторінка, як правило, містить контактну інформацію. Тут можна розташувати карту з міткою Вашого офісу, описом проїзду, Вашу адресу, телефон, скайп, корпоративну пошту та ін. Приклад сторінки «Контакти».

INCREATE

З детальною інформацією стосовно тарифних планів на розробку сайту-візитки можна ознайомитися на сторінці розробка сайту-візитки.

Другий тип сайту, який може представити Вас або Вашу послугу/товар – це Landing page.
Landing page — це посадкова сторінка із закликом до дії й демонстрацією товару або послуги.
Головним завданням побудови сайту є виконання цільової дії.
Даний тип сайту оптимально підходить для проведення рекламної кампанії, оскільки дана сторінка розроблена таким чином, що Вашому клієнту непотрібно робити додаткових рухів, досить тільки «проскролити» сторінку.

Landing page розроблений із застосуванням маркетингових технологій. На перших блоках потенційний замовник може ознайомитися з короткою інформацією про Вас або з Вашою послугою/товаром, переглянути Ваші роботи або товари, рекомендації чи відгуки Ваших клієнтів.
Після чого – звернутися до Вас через форми «Зворотного зв’язку» або безпосередньо, за контактною інформацією, зазначеною в Landing page.
З детальною інформацією стосовно тарифних планів на розробку Landing page можна ознайомитися на сторінці розробка Landing page.

НАША РЕКОМЕНДАЦІЯ:
При розробці сайту-візитки або Landing page ми враховуємо всі побажання клієнта, аналізуємо тематику і конкурентів, після чого рекомендуємо один із варіантів.

Можлива й комбінація стилів.

Основа – це розробка головної посадкової сторінки, з основними інформаційними блоками, і виведення одного з блоків (детальна інформація про компанію або блок «Новини») на окрему сторінку.

Якщо Вас зацікавило питання розробки сайту-візитки або Landing page, ми із задоволенням проконсультуємо Вас і підберемо оптимальне рішення!

Ми дійсно знаємо, що розповісти нашим клієнтам за світ IT технологій та розробки веб-сайтів

Підпишись та будь у тренді!

наступним глянь
Наші проєкти b-next-link-arrow
© Всі права захищені 2023 | INCREATE
Дякуємо! Ми отримали
Ваш запит.
Найближчим часом наш менеджер перегляне всі букви і ми дуууууже швидко з Вами зв’яжемося.
Фолловь нашу інсту:
@increate_web
Дякуємо! Ми отримали
Ваш крутий відгук.
Найближчим часом наш менеджер перегляне всі букви і ми дуууууже швидко з Вами зв’яжемося.
Фолловь нашу інсту:
@increate_web
клік
тягни